Nepřihlášený uživatel

Vyhrajte lyže Black Edition

Zapojte se do soutěže o lyže v hodnotě 20 tis. Kč.

TERMÍN KONÁNÍ SOUTĚŽĚ

20. 2.–5. 3. 2018

SLOSOVÁNÍ

7. 3. 2018 v sídle společnosti

PODMÍNKY SOUTĚŽE

Účastníkem soutěže se stane každý, kdo je členem Elan Klubu, na stránkách www.elan-klub.cz vyplní soutěžní formulář a odešle prostřednictvím soutěžního formuláře. Členství je bezplatné, podrobnosti o výhodách členství v klubu můžete najít na webu. Výhercem soutěže se stane ten účastník soutěže, který odpoví správně na všechny soutěžní otázky a bude vylosován. Vylosování výherců proběhne v sídle pořadatele.

CO MŮŽETE VYHRÁT?

1. místo

Lyže AMPHIBIO BLACK EDITION Fusion v ceně 19.990 Kč - nový model pro sezónu 2018/2019.

Lyže Amphibio Black Edition jsou ideálním vybavením pro váš ranní start na dokonale upravených svazích. Díky vylepšeným jízdním vlastnostem a novému provedení s karbonovou výztuží lyže Amphibio Black Edition posunou váš výkon na ještě vyšší úroveň. Více informací ZDE.

2.-20. místo

Tričko Elan

Přihlaste a můžete soutěžit:

Jste členem ELAN KLUBU? Pokud ano, tak se přihlaste a můžete hned soutežit.

Registrujte se a můžete soutežit:

Pokud nejste členem ELAN KLUBU, tak je nutné se registovat. Registraci můžete provést zde:

Všeobecné podmínky soutěže naleznete ZDE.