MODERNÍ GLADIÁTOŘI

SKI CROSS - JEDNA Z DIVÁCKY NEJATRAKTIVNĚJŠÍCH LYŽAŘSKÝCH DISCIPLÍN NABITÁ ADRENALINEM více o novince

VYZKOUŠEJTE TO NEJNOVĚJŠÍ A NEJLEPŠÍ

Přijeďte za námi do některého z vyhlášených evropských lyžařských středisek a vyzkoušejte si zdarma nejnovější modely lyží Elan. více o novince

Registrace zasílání novinek
Vyplňte svoji emailovou adresu a nechejte si zasílat novinky z webu na email:

Glen Plake bude pokračovat ve spolupráci s Elanem

Od doby, kdy Elan začal sponzorovat Glena Plaka, uplynulo už téměř deset let. Tento legendární freestylový lyžař s nezaměnitelným punkerským účesem už skoro celou dekádu brázdí svahy na nejinovativnějším lyžařském vybavení od Elanu a zdá se, že tento stav rozhodně nechce měnit.

Elan s potěšením oznamuje, že Glen Plake podepsal smlouvu o dalším trvání vzájemné spolupráce, která je pro firmu zárukou toho, že Glenovy mnohaleté cenné zkušenosti a znalosti přispějí k dalšímu vývoji špičkových lyží pro různé terény, sněhové podmínky a pro všechny úrovně lyžařů. Glen Plake bude i nadále součástí týmu oddělení výzkumu a vývoje firmy Elan a bude pokračovat ve své roli ambasadora naší značky a sportu, kterému zasvětil celý svůj život.

Inovace na prvním místě

Glen Plake po podepsání smlouvy prohlásil: “Bylo mi ctí, že jsem mohl v posledních deseti letech jezdit na lyžích Elan. Inovace a technologie, které jsme společně vytvořili, výrazně posunuly lyžování dopředu a jejich výhody si mohou užívat lyžaři všech úrovní. Také můj lyžařský styl se díky lyžím Elan vyvinul. Moc se těším na další léta vzájemné spolupráce.”

Glen se u Elanu podílel na několika převratných novinkách – od technologie WaveflexTM po Amphibio 4D. Jeho spolupráce s Elanem na vývoji a testování nových produktů vyvrcholila  nejmodernější freeridovou lyži Ripstick. “Tato lyže staví na naší patentované technologii Amphibio a využívá další převratnou technologii TNT, díky které lyžaři hravě zvládnou i nejnáročnější terény,” řekla Melanja Šober, hlavní produktová manažerka Elanu. Glen Plake lyže Ripstick intenzivně testoval po celém světě a hodnotí tento model superlativy:  “Nový Ripstick je podle mě nejlepší lyží všech dob!" Jeho slova potvrzuje i to, že Ripstick získal mnoho ocenění v nejuznávanějších ski-testech po celém světě.

Glen Plake

Glen Plake je americký freestylový lyžař a propagátor horských zimních sportů. Jeho charisma, bezmezné nadšení, otevřená mysl, lyžařská obratnost a nezaměnitelný barevný punkerský účes z něj učinily ikonu freestylového lyžování. Objevil se v několika filmech, např. Waynův svět, Maltese Flamingo nebo License to Thrill. V posledních letech se svou ženou Kimberly tráví zimy ve francouzském Chamonix a když zrovna nepiluje techniku freeridových sjezdů, cestuje po celém světě a propaguje svůj milovaný sport. Partnerství s firmou Elan zahájil v roce 2006.

captcha

Poslat známému
YouTube
obj/7664/fields/image.gif
obj/5725/fields/image.jpg
obj/12198/fields/image.jpg
obj/5729/fields/image.jpg
obj/11752/fields/image.jpg
obj/5733/fields/image.gif
obj/5734/fields/image.jpg
obj/5772/fields/image.jpg
obj/5773/fields/image.jpg
obj/5775/fields/image.jpg
obj/5777/fields/image.jpg
obj/5779/fields/image.jpg
obj/10779/fields/image.jpg
obj/11050/fields/image.jpg
obj/12443/fields/image.jpg
obj/12655/fields/image.jpg
obj/12789/fields/image.jpg
obj/12790/fields/image.jpg
obj/13316/fields/image.jpg