MODERNÍ GLADIÁTOŘI

SKI CROSS - JEDNA Z DIVÁCKY NEJATRAKTIVNĚJŠÍCH LYŽAŘSKÝCH DISCIPLÍN NABITÁ ADRENALINEM více o novince

VYZKOUŠEJTE TO NEJNOVĚJŠÍ A NEJLEPŠÍ

Přijeďte za námi do některého z vyhlášených evropských lyžařských středisek a vyzkoušejte si zdarma nejnovější modely lyží Elan. více o novince

Registrace zasílání novinek
Vyplňte svoji emailovou adresu a nechejte si zasílat novinky z webu na email:

KOLEKCE LYŽÍ ELAN

RACE

RYCHLOST, STABILITA & KONTROLA

Řada Race je určena pro ty nejnáročnější lyžaře. Lyže z této třídy jsou jako nekompromisní šípy a model Power Spine Amphibio mění pravidla závodního lyžování. Technologie Power Spine, která představuje genetickou evoluci konstrukce závodních lyží, díky svým prvkům v podobě páteře a kostí zaručuje lepší přilnavost hran a větší torzní stabilitu, zatímco profil Amphibio® umožňuje rychlejší a přímější nasazení oblouku.

 

 

 ALL MOUNTAIN AMPHIBIO

NAPROSTÁ VŠESTRANNOST AMPHIBIO 4D

4 dimenze zaručují bezkonkurenční výkon za jakýchkoli podmínek a na každém terénu. Technologie Elan Amphibio 4D funguje v souladu s našimi dosavadními lyžemi Amphibio a výrazně zlepšuje jízdní vlastnosti lyží. Tato technologie reguluje přilnavost hran, zlepšuje výkon lyží v obloucích a usnadňuje jejich ovládání na každém terénu, za všech sněhových podmínek a při jakékoliv rychlosti. Zkrátka nejdominantnější lyže, kterou Elan dosud vyvinul.

 

 

 ALL MOUNTAIN EXPLORER

JISTOTA A RYCHLÝ POSTUP KE ZDOLÁNÍ JAKÉHOKOLI SVAHU

Řada lyží Explore využívá exkluzivní technologii Parabolický Rocker, která přispívá ke zdokonalování stylu a umožňuje získat ještě větší jistotu zdatnějším lyžařům. Díky dobrému výkonu i při nízkém náklonu, snadnému nasazení oblouků a dobré stabilitě umožňují lyže z řady Explore posouvat lyžařům jejich limity při zdolávání jakýchkoli svahů.

 

 

 W STUDIO ALL MOUNTAIN

V KAŽDÉ ŽENĚ SE SKRÝVÁ SKVĚLÁ LYŽAŘKA

Nezáleží na tom, jestli jste začátečnice nebo špičková lyžařka, jestli si chcete užít pohodovou jízdu na sjezdovce nebo se do terénu pořádně opřít, jestli ráda lyžujete s rodinou a přáteli nebo se raději po svazích proháníte sama. Elan vyvinul specifická řešení pomocí konceptu Lightskiing (“lehké lyžování”), která splňují širokou škálu požadavků různých typů lyžařek. Stačí si jen vybrat vybavení z řady Lightskiing, které bude nejlépe vyhovovat vašemu stylu jízdy a připravit se na maximální lyžařský zážitek. Lehké lyžování. Protože v každé ženě se skrývá skvělá lyžařka.

 

 

 JUNIOR

U-FLEX – O 25% MĚKČÍ, O 250% ZÁBAVNĚJŠÍ

Díky unikátní technologii U-Flex od firmy Elan jsou tyto lyže o 25% pružnější než je běžný standard u ostatních výrobců a náš snowboard je v dané kategorii nejměkčí a nejkratší. To zajistí mladým lyžařům a snowboardistům spoustu zábavy, i když při jízdě dělají chyby. Lyže a prkna s technologií U-Flex usnadňují proces učení. A protože vyšší pružnost přispívá k většímu komfortu jízdy a urychluje proces učení, byla technologie U-Flex použita i pro lyžařské boty. Tyto lyžáky se ohýbají jak v souladu s anatomií nohy, tak v souladu s lyží. Elan nyní nabízí kompletní sadu lyží a bot s technologií U-Flex, která poskytuje mladým lyžařům nejlepší možné jízdní vlastnosti.

 

 

 RIPSTICK

EXTRÉMNĚ DOBRÁ OVLADATELNOST, PLYNULÁ JÍZDA & NÍZKÁ HMOTNOST

Model Ripstick byl vyvinut tak, aby lyžaři mohli podávat vynikající výkon i na nejtěžším terénu a v nejnáročnějších podmínkách. Tato unikátní lyže využívá technologii TNT, která kombinuje dřevěné jádro TubeLite s kompozitní výplní VaporTip. K vyšší univerzálnosti lyže přispívá patentovaný profil Amphibio®, díky němuž se lyže výborně ovládá a její hrany lépe drží na sněhu. Model Ripstick má konstrukci bočních hran SST, která umožňuje efektivnější přenos sil. Výsledkem je lehká lyže, která je extrémně dobře pohyblivá a umožňuje naprosto plynulou jízdu dokonce i na nejnáročnějších terénech.

  

 

TOURING

LEHKÉ LYŽE PRO NÁROČNÉ DESTINACE

Touringová řada Elan je určena lyžařům, kteří se vyhýbají davům a lyžařským vlekům a na vrchol raději stoupají po svých. Protože zásadním aspektem této kategorie lyží je nízká hmotnost, využíváme při jejich konstrukci technologie GruvLite a Bridge, které snižují hmotnost lyží a zlepšují jejich jízdní vlastnosti. Výsledkem jsou skvělé lyže pro každé dobrodružství, od běžného poznávání přírody až po velké expedice.

 

 

FREERANGE

Tato kolekce je kombinací respektu k tradicím a nejnovějších poznatků. I když usilujeme o co nejmodernější konstrukci a design lyží určených pro freestyle, snowpark a univerzální freeride, používáme léty prověřený postup, který kombinuje inovativní design, poctivou řemeslnou práci a nejkvalitnější materiály k vytvoření výjimečných lyží. Díky široké škále lyží, sahající od modelu Boomerang orientovaného na backcountry až k juniorským modelům využívajícím technologii U-Flex, nabízí kolekce Elan Freeski lyže různých vlastností, které zaručují špičkové výkony pro všechny příznivce freeskiingu.

captcha

Poslat známému
YouTube
obj/7664/fields/image.gif
obj/5725/fields/image.jpg
obj/12198/fields/image.jpg
obj/5729/fields/image.jpg
obj/11752/fields/image.jpg
obj/5733/fields/image.gif
obj/5734/fields/image.jpg
obj/5772/fields/image.jpg
obj/5773/fields/image.jpg
obj/5775/fields/image.jpg
obj/5777/fields/image.jpg
obj/5779/fields/image.jpg
obj/10779/fields/image.jpg
obj/11050/fields/image.jpg
obj/12443/fields/image.jpg
obj/12655/fields/image.jpg
obj/12789/fields/image.jpg
obj/12790/fields/image.jpg
obj/13316/fields/image.jpg