MODERNÍ GLADIÁTOŘI

SKI CROSS - JEDNA Z DIVÁCKY NEJATRAKTIVNĚJŠÍCH LYŽAŘSKÝCH DISCIPLÍN NABITÁ ADRENALINEM více o novince

VYZKOUŠEJTE TO NEJNOVĚJŠÍ A NEJLEPŠÍ

Přijeďte za námi do některého z vyhlášených evropských lyžařských středisek a vyzkoušejte si zdarma nejnovější modely lyží Elan. více o novince

Registrace zasílání novinek
Vyplňte svoji emailovou adresu a nechejte si zasílat novinky z webu na email:

Novinky a články

MODERNÍ GLADIÁTOŘI

VYZKOUŠEJTE TO NEJNOVĚJŠÍ A NEJLEPŠÍ

Známe vítěze soutěže Hrajte a vyhrajte 2016!

Od 1. 11. do 31. 12. 2016 jste se mohli zapojit do soutěže o dvacítku atraktivních cen. Máme pro vás soupisku výherců, tak mrkněte, jestli se štěstí usmálo zrovna na vás!

SKI SELEKTOR

Potřebujete pomoci s výběrem nejvhodnějších lyží pro vás?

Nový majitel chce Elanu vrátit starý lesk

Rozhovor s Jeffrey Tirmanem, výkonným ředitelem Elanu: Co nyní děláme, děláme dobře a my jsme dobří - rosteme a zaměstnáváme nové lidi

V Elanu roste počet zaměstnanců

Po několika letech nejistoty se situace ve společnosti Elan stabilizovala. Tržby za rok 2016 vzrostly ve všech třech divizích společnosti - v divizi zima, jachty a větrné energie. Tržby rostly i v Elan Inventa. V nadcházejícím roce plánuje Elan zvýšit prodeje o 10 až 15 procent. V souvislosti s vyššími prodeji se zvyšuje i počet zaměstnanců. V prosinci letošního roku pracovalo v Elanu 696 zaměstnanců, před rokem činil tento údaj 676. Pro rok 2017 je pláno...

DĚTI TAKÉ UMÍ CARVOVAT

TECHNOLOGIE U-FLEX USNADŇUJE A URYCHLUJE PROCES UČENÍ. V KAŽDÉM DÍTĚTI JE SKRYTÝ TALENT PRO CARVING.

BÍLÝ LABYRINT

Podívejte se na film „THE WHITE MAZE“ (Bílý labyrint) na I-tunes, Amazonu nebo na některém filmovém festivalu.

obj/7664/fields/image.gif
obj/5725/fields/image.jpg