Nepřihlášený uživatel

Elan hlásí růst prodeje a zvyšuje počet zaměstnanců

Slovinský Elan oznámil, že v letošním roce rostou společnosti zakázky a společnost zvyšuje počet zaměstnanců. Po téměř 15 letech byl také obnoven systém poskytování stipendií. Všechny divize společnosti Elan zaznamenávají růst a vedení společnosti je spokojeno s výsledky první poloviny letošního roku.

Elan plánuje investovat do budov, zařízení a zaměstnanců přibližně 5 milionů eur. Jak sdělil generální ředitel společnosti Elan Jeffrey Tirman, začátkem července firma dokončila rekonstrukci velké výrobní haly, která je určena pro výrobu v segmentu větrné energie.

Elan měl v roce 2016 obrat 58,4 mil. eur a zisk 1,26 mil. eur. O rok dříve prodal Elan zboží za 58,7 mil. eur a zisk byl 3,6 mil. eur.