Nepřihlášený uživatel

Sdílej zážitky a jezdi s Elanem

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Chceš jezdit na hory na lyžích ELAN zdarma? Právě hledáme ambasadory, kteří mají rádi zimní sporty.

• Co nabízíme? Zapůjčení lyžařské výbavy (lyže + hole) na zimní sezónu 2018/2019 zdarma.
  • Co požadujeme? Náplní ambasadora je sdílení mediálního obsahu prostřednictví Facebooku / Instagramu během zimní sezóny 2018/2019 minimálně 4x za období.

Výběr ambasadorů probíhá prostřednictvím facebookové stránky Elan Klub, Czech republic. Podmínkou zařazení do výběru je nutné splnit 3 následující podmínky:

1. Dát like na facebookové stránce Elan Klub, Czech republic.
  2. Sdílet příspěvek soutěžní příspěvek veřejně na Facebooku.
  3. Do komentáře vložit fotku svého nejlepšího zážitku na lyžích

TERMÍN KONÁNÍ VÝBĚRU

12. 11.–30. 11. 2018

VYHODNOCENÍ

4. 12. 2018 v sídle společnosti Pořadatel vybere 10 nejlepších fotografií ze všech akčních statusů. Těchto 10 osob bude vybráno do projektu. Nejlepší fotografie budou vybrány na základě originality, kvality obsahu a vyjadřujícího zážitku.

PODMÍNKY ÚČASTI

Účastníkem akce se za podmínek v těchto pravidlech uvedených stane osoba, která se přihlásí přes facebook a v době konání soutěže pod soutěžní status do komentáře na Facebook stránce Pořadatele vloží svoji fotografii zímmního zážitku a označí Facebook stránku pořadatele jako To se mi líbí. Více o podmínkách akce ZDE.

ZAPŮJČENÁ VÝBAVA

10 ambasadorům zapůjčíme níže uvedené lyžařskou výbavu zdarma.

• Lyže Elan (včetně vázání) - dle výběru odpovídající schopnostem a dovednostem.
  • Hole Elan - dle výběru.

Vybraný účastník se zavazuje, že bude poskytovat fotografie / videa svých zážitků na vypůjčených lyžích pro marketingové účely pořadatele v období 21.12.2017 - 31.3.2018. Tyto fotografie / videa mohou být použity na facebookové stránce pořadatele a jeho webových stránkách. Výherce se zavazuje, že poskytne fotografie minimálně čtyřikrát ve výše uvedeném období.

Kde se můžete přihlásit:

Akce probíhá prostřednictvím naší facebookové stránky Elan Klub, Czech republic.
Tak se přihlaste
a můžete se hned zapojit.

Všeobecné podmínky akce naleznete ZDE.