Always Good Times

 

LYŽOVÁNÍ JE PARADOXNÍ SPORT

I když se jedná o individuální sport, nejlépe si ho vychutnáme ve skupině. Lyžovat sám může být skvělé, ale taková zábava jako s dalšími lidmi to prostě není.

Sami na lanovce? Sami v ledovém vichru nebo napůl ztraceni v mrznoucí mlze? Sólo oběd v horské chatě? Ne, nezní to úplně lákavě. Když ale do těchto rovnic přidáte dobré přátele nebo rodinu, dostanete úplně jiné výsledky: Skvělé zážitky. Dobrodružství. Příběhy, na které budete vzpomínat a vyprávět si je ještě po letech. Společně jste si vytvořili báječné vzpomínky.

A právě proto nejsou těmi nejlepšími dny na lyžích ty s ideálními sněhovými podmínkami nebo ty nejslunečnější (i když ani to pochopitelně není k zahození), ale ty s nejsilnějšími emocemi, dny zakončené úsměvy na všech tvářích a plácnutím si po skvělém dni – ať už jste vykrajovali dokonalé carvingové oblouky na sjezdovce, brázdili nekonečná prašanová pole nebo se jen tak projížděli po horách. Představu ideálního dne na lyžích máme každý jinou, svou vlastní, ale všechny spojuje jedna věc – pohoda. U nás v Elanu chceme, aby si to lyžaři na horách užili a své zážitky sdíleli se svými nejbližšími. Příjemné chvíle s přáteli, rodinou, dětmi, rodiči, vaším partnerem, bratrem, sestrou nebo sestřenicí – a o tom přece lyžování je.

Na lyžích si vytváříte cenné vzpomínky a vztahy – a proto nám v Elanu tolik záleží na tom, abyste si z lyžování odnesli vždy skvělé zážitky.