Caroline Gleich je novou členkou W Studia

Již 16 let přináší W Studio inovace a design dámských lyží Elan s filozofií, která umožní ženám lyžařkám dostat ze dne stráveného na lyžích na horách maximum. Dobře načasované doplnění týmu o Caroline Gleichovou obohatí program v Severní Americe o její expertýzy, aktivitu a inspiraci v momentě, kdy W Studio představuje pro sezónu 2020/21 úplně novou kolekci lyží ve všech kategoriích, od začátečníků až pro profesionály.

Caroline Gleichová bude zapojena do procesu vývoje dámských lyží Elan a do kampaně “WE Rule”, která se zaměřuje na komunitu žen – lyžařek od maminek, sester až po přítelkyně a partnerky, bez ohledu na jejich lyžařské schopnosti. “Je velmi vzrušující spolupracovat s firmou Elan, protože se jedná o jednu z nejdéle fungujících značek lyží na světě, a také kvůli jejich přístupu k vývoji designu. Jedná se o poslední společnost, jejíž celá výroba probíhá v Alpách. Sídlo firmy ve Slovinsku, na pozadí Julských Alp, je jedním z nejkrásnějších míst na světě a velmi inspirujícím místem pro výrobu lyží a inovace”, říká Gleichová. “Elan stále dělal a dělá obchodní rozhodnutí, která mu umožní být na trhu více než 70 let. Jsem opravdu velmi ráda, že mohu přispět 15 lety zkušeností v zimním průmyslu a vidět, co můžeme společně vytvořit a jaké hory můžeme zdolat a sjezdit společně.”

Navíc aktivita Caroline v oblasti klimatických změn je v souladu s dlouhodobými cíli firmy Elan v oblasti snížení stopy na životním prostředí.  Elan, který vždy hledal nová řešení na snížení emisí a spotřeby vody použité na tisk svrchních vrstev lyží, je nově jedním z prvních výrobců lyží, který vyvinul vlastní řešení a přechází od sítotisku k digitálnímu tisku.  “Caroline je úžasná sportovkyně a opravdu inspirujícím a autentickým lídrem,” říká Klarisa Veselič, manažerka W Studia firmy Elan. “Její vytrvalost při dobrodružství a aktivismu se potkává s firmou Elan na mnoha úrovních a my jsme opravdu velmi rádi, že máme příležitost ji přivítat v našem týmu.”