Lyže Elan SPEED MAGIC získaly nejvyšší ocenění v Supertestu

Dámský model lyží Elan SPEED MAGIC  získal nejvyšší ocenění VIP (VERY IMPORTANT PRODUCT) v kategorii dámských sportovních lyží na sjezdovku v letošním Supertestu, který organizuje německý lyžařský časopis SkiMagazin.

FAKTA: Model Speed Magic cílí na expertky, je vybavený technologií Arrow, jejíž podstatou jsou speciálně tvarované karbonové a titanové vsadky. Předpjatá karbonová deska v oblasti vázání působí jako booster a rozvádí energii do špičky a patky lyže. Díky své stavbě je Speed Magic přesný, pohotově reaguje a lze jej kdykoliv lehce kontrolovat.

EMOCE: „Wow, ten tedy dělá čest svému jménu, tohle jsou fakt čáry a kouzla! Skvělá lyže ve všech směrech, okamžitě na ní získáte pocit jistoty. Snadno se ovládá, ať vypadá sjezdovka jakkoliv a ať zvolíte techniku oblouku, jakou jen chcete. V krátkých poloměrech vyniká svou točivostí a při středních a dlouhých řezaných obloucích to je fakt síla. Sportovní všestranná lyže. Která baví a neodsává síly,“ raduje se testérka. Co víc už chtít?

SHRNUTÍ: Dámská lyže velmi sportovního zaměření, která dostala do vínku i něco závodních genů, jak ostatně potvrzuje slogan výrobce. Pánové, pozor! S tímhle materiálem pod patou vám spousta holek ukáže záda jako nic!