Lyže Elan zdarma si mohou půjčit hosté penzionu U Broučků

Společnost INA SPORT spol. s r.o. společně s penzionem U Broučků připravila pro členy Elan klubu speciální akci. V období od ledna do konce lyžařské sezóny v březnu si mohou ubytovaní hosté zdarma půjčit lyže Elan. K půjčení budou připraveny lyže dámské, pánské i dětské. Lyže si rezervujte společně s ubytováním, jejich rezervace je platná po potvrzení od provozovatele ubytování. Při půjčení lyží je nutné se prokázat kartou Elan klubu.

Penzion U Broučků (https://www.ubytovaniubroucku.cz/) se nachází v obci Lipová-Lázně v Jeseníkách. Přibližně 200 m od penzionu se nachází lyžařský areál Lázeňský vrch s občerstvením. Další lyžařské areály Ramzová, Petříkov, Ostružná a Miroslav jsou vzdálené do patnácti minut autem nebo vlakem.

Penzion U Broučků má výborné hodnocení od ubytovaných. Nabízí ubytování od 500 Kč na noc dle sezóny se snídaní formou švédských stolů. Od 16:30 je pro ubytované hosty otevřená restaurace, ve které si mohou dát večeři, posedět nebo se podívat na televizi. Pokoje penzionu jsou nově zařízené, vybavené pohodlnými postelemi, což po lyžování či jiné sportovní aktivitě ocení jistě každý. Vstupní prostor je vybaven stojanem na lyže a elektrickým sušákem na boty. Parkování u penzionu je zdarma.

Můžete si rezervovat následující lyže:

PÁNSKÉ MODELY

AMPHIBIO 18 TI2 FUSION FX EMX   172 cm