Mezinárodní ocenění lyží Elan

Rok 2017 opět přinesl významné mezinárodní uznání a četná ocenění pro lyže značky Elan. Jejich inovativnost, design, konstrukce, jízdní vlastnosti a originalita udělaly velký dojem na odborné poroty a členy testovacích komisí, které udělují prestižní ocenění za technologii a design. Produkty Elan v roce 2017 opět slavily úspěchy v odborných kruzích: získaly ceny Red Dot, ISPO, Plus X a další.

Elan byl oceněn další cenou Red Dot, což je jedno z nejprestižnějších ocenění na světě v oblasti designu. Porota letos udělila cenu modelu lyží Elan Ibex 84 Carbon XLT v kategorii High Design Quality. Je to již jedenácté ocenění Red Dot pro značku Elan od roku 2007.

Produkty Elanu sklízely úspěch také na sportovním veletrhu ISPO Mnichov, kde získaly následující ocenění:
ISPO Award Gold Winner (Zlatá medaile ISPO) za model touringové lyže Ibex 84 Carbon XLT
ISPO Award Winner (Vítěz ISPO) za lyže SLX Fusion.

Německá organizace Plus X, která oceňuje inovativní technologie a produkty v oblasti sportu a životního stylu, ohodnotila Lyže Ibex 84 Carbon XLT a SLX Fusion cenou Plus X Award za špičkovou kvalitu, design a funkčnost.

Ve Spojených státech udělil časopis Ski Magazine cenu Hot Gear dámským freeridovým lyžím Ripstick 102 W a touringovým lyžím Ibex 84 Carbon XLT. Americký server pugski.com zaměřený na zimní sporty ocenil lyže Elan SLX Fusion titulem best in snow.

Dalších pět cen získaly lyže Elan na veletrhu zimních sportů SIA Snow Show v Denveru, který je jednou z nejprestižnějších akcí svého druhu v USA.

„Tato ocenění potvrzují vysokou kvalitu, inovativnost a skvělý design lyží Elan, které jsou právem řazeny mezi nejlepší vybavení na trhu. Jsme také velmi potěšeni, že německá pobočka Elanu byla vyhodnocena jako nejlepší dodavatel lyží na německém trhu, což je důkazem toho, že se naše marketingová a prodejní strategie ubírá správným směrem,“ řekl Leon Korošec, ředitel zimní divize Elanu.