Rok plný ocenění

Rok 2018 nebyl jen dobrý rok – byl to rok přímo vynikající. Zima byla nebývale štědrá na sníh a díky tomu i na dny se skvělými podmínkami pro lyžování, dokonalé oblouky a rozesmáté tváře. Naše lyže opět obstály ve všech zkouškách a z celého světa se na Elan valila všemožná ocenění. Skvělá práce vývojářských i designérských týmů Elanu nezůstala bez povšimnutí odborníků na žádném významnějším lyžařském trhu světa. Celkem naše lyže nasbíraly skoro čtyři desítky větších ocenění. Obzvláštní radost nám udělaly nadšené reakce Američanů, vyjádřené cenou Show Stopper pro kolekce Ripstick Black a Delight Black. Řada Ripstick Black se dočkala také titulu lyže roku od časopisu Powder.

Skvěle se ale Elanu vedlo také v Evropě: nové lyže Element Green získaly ocenění Red Dot a Plus X. Lyže od Elanu se však neztratily ani na stále uznávanějším Světovém testování lyží (World Ski Test), kde byla desítka lyží z naší nabídky ohodnocena stupněm „velmi dobrý“ (Sehr Gut). Špičková hodnocení obdržela i v německém testu lyží DSV. 

Všechna tato ocenění jsou pro nás motivací, abychom i nadále pokračovali ve více než sedmdesátileté tradici přinášení inovací do světa lyžování. Elan už od svých počátků stojí v čele lyžařského sportu a snaží se nabízet lepší a efektivnější sportovní vybavení s cílem vnášet do života radost stále více lidem.