Skvělá skicrossová sezóna 2021/22

Skicrossoví závodníci absolvovali letos ve Světovém poháru 12 závodů v 9 střediscích. Bitva o křišťálový glóbus začala v Číně a skončila ve Švýcarsku. Po celou sezónu jsme byli svědky vzrušujících závodů, při kterých tým Elan stále podával neuvěřitelné výkony. Devět jeho závodníků se dostalo na stupně vítězů a získalo dohromady 27 pódiových umístění. K tomu navíc se podařilo sportovcům z týmu Elan získat dvě olympijské medaile – zlato si vybojoval Ryan Regez, olympijský bronz získal Sergej Ridzik.Velkou hvězdou sezóny se stal Ryan Regez ze Švýcarska.
Jeho excelentní výkony vedly k zisku dvou velkých titulů: olympijského šampiona a celkového vítěze FIS Světového poháru. Zlatá olympijská medaile a křišťálový glóbus jsou skvělá ocenění za jeho nezapomenutelnou skicrossovou sezónu.


»Neuvěřitelná sezóna, neuvěřitelné výsledky. Chtěl bych poděkovat a pogratulovat všem sportovcům Elan za jejich úžasné výsledky. Jsem za náš tým opravdu šťastný. Tvrdá práce a obětavost se vždycky vyplácí. My v Elanu se budeme i nadále snažit pomáhat našim sportovcům a podporovat je s těmi nejlepšími výrobky a servisem. Always Good Times,« shrnul sezónu Blaz Lazar, manažer závodního týmu.