TÝM ELAN ZÍSKAL ZA PRVNÍ POLOVINU SEZÓNY SKICROSSOVÝCH ZÁVODŮ SVĚTOVÉHO POHÁRU 14 UMÍSTĚNÍ NA STUPNÍCH VÍTĚZŮ

Během devíti skicrossových závodů Světového poháru podali skicrossaři týmu Elan mimořádný výkon, kdy získali 14 umístění na stupních vítězů. Čtyřikrát stanuli na nejvyšším stupínku, šestkrát se umístili na stříbrné příčce a čtyřikrát dosáhli na třetí pozici. Jedná se o úžasný úspěch pro všechny sportovce, a to je sezóna teprve v polovině.Program Světového poháru je ale nabitý. Závody pokračují 14. ledna v kanadském středisku Nakiska. Pak se závodníci a závodnice vrací znovu do Evropy do švédského Idre, pokračují v ruském Sunny Valley, rakouském Reiteralmu a sezónu zakončí ve švýcarském středisku Veysonnaz. Vrcholem sezóny budou samozřejmě olympijské hry v Číně, kde sportovci budou bojovat o nejcennější medaile.„Rád bych pogratuloval všem sportovcům týmu Elan k fantastickému startu do sezóny. Dosáhli mnoha osobních nejlepších výkonů a skvělých pokroků, což odráží jejich velmi tvrdou práci a oddanost ke sportu, která se vyplácí. Budeme i nadále dělat vše pro to, abychom náš tým podporovali nejlépe, jak umíme. 100% oddanost je jediný způsob, jak toho dosáhnou. My v Elanu budeme týmu pomáhat i nadále, aby „good times“ probíhaly celou sezónu.“ Blaž Lazar, manžer závodního týmu Elan.