Dvě společnosti, jedno poslání

Firma Elan, známá svou udržitelnou výrobou lyží, začala spolupracovat se společností Crion. Ta vznikla v roce 2018 díky společné vášni dvou lyžařských instruktorů milujících hory. Crion si klade za cíl učinit hory udržitelnějšími a příjemnějšími pro všechny. Účelem Crionu je posílit místní horské komunity tím, že je prostřednictvím své platformy Crion.org propojí s dobrodruhy po celém světě a podpoří tak udržitelné cestování. Objevováním nových aktivit v blízkosti domova i v odlehlých oblastech vytvářejí pro návštěvníky udržitelnější způsoby, jak si užít hory.

Platforma Crion v současné době nabízí více než 1500 horských aktivit, které si zákazníci mohou snadno rezervovat online a užít si tak autentičtější horské zážitky. Závazek společnosti Crion k udržitelnému cestovnímu ruchu byl oceněn švýcarskou organizací pro cestovní ruch a získal certifikaci Swisstainable. Ten zdůrazňuje odhodlání společnosti zachovat krásu Alp pro budoucí generace. Činnost společnosti Elan v oblasti udržitelnosti byla oceněna certifikátem Green Star, který jako první svého druhu udělila slovinská organizace CER Sustainable Business Network za přínos ke klimatické neutralitě a ekologičtější budoucnosti.
Více informací naleznete zde.