Skicrossový tým pokračuje na úspěšné vlně

Skicrossový tým pokračuje v pozoruhodných úspěších i v letošní sezóně. Na prvních závodech v kanadském středisku Nakiska 20.-21. ledna zvítězila domácí závodnice Hannah Schmidt, bronzový stupínek obsadila Brittany Phelan. V kategorii mužů získal druhé místo Terence Tchiknavorian, na 4. se umístil Erik Mobärg.

Na závodech ve švýcarském středisku St. Moritz o posledním lednovém víkendu získal své první vítězství v seriálu závodů FIS Světového poháru Simone Deromedis. Třetí místo získala Hannah Schmidt, což jí zároveň dostalo na čelo žebříčku v celkovém vedení seriálu. V mužské kategorii vede žebříček její bratr, Jared Schmidt.

Další závody čekají závodníky hned další víkend 2.-3. února, bojovat o přední místa budou v italském středisku Alleghe.