60 ocenění pro ELAN za vynikající kolekci lyží

Společnost Elan, která již více než 75 let ručně vyrábí lyže ve slovinských Alpách, získala uznání za svou vynikající kolekci 2021/22 v podobě 60 ocenění z Evropy a Severní Ameriky. Kromě ocenění výrobku a designu byla značka Elan označena také »nejlepší značkou roku« u Plus X. 

Oceněná kolekce Elan 2021/2022

»Naše kolekce 2021/22 je tou nejrozmanitější a výrobně nejpokročilejší, jakou jsme kdy v historii firmy vyrobili,« říká Melanja Korošec, Brand Director ve společnosti Elan. »Od oceněných lyží v každém segmentu trhu až po posouvání hranic inovací u světově prvních skládacích all-mountain lyží. Rodina Elan je poctěna ziskem tolika ocenění.«

Přes třicet různých lyží obdrželo ocenění v různých kategoriích zahrnujících all-mountain, freeride, touring, big mountain, závodní lyže a juniorské lyže. Nejvíce jich dostala kolekce pánských a dámských lyží Ripstick spolu s o karbon vylepšenými Ripstick Black Edition, Wingman 82 Cti, Wildcat 82 Cti a GSX, které získaly ceny za výkon v 15 testech provedených v osmi zemích. Celkově si Elan odnesl 60 cen!

Revoluční skládací lyže Elan Voyager

Revoluční skládací lyže Elan Voyager získaly ty nejprestižnější ceny včetně Plus X Award, ISPO Gold Award v kategorii hardware, Big See Product Design Grand Prix a od Chamber of Commerce Industry of Slovenia cenu Gold National Innovation Award. Tím největším oceněním je zcela jistě Red Dot »Best of the Best«.

Voayger byl vyroben pro městské lyžařské nadšence toužící po pohodlném cestování s lyžemi. Lyže vznikaly s myšlenkou na lyžaře, s důrazem na intuitivní a bezpečné použití. Technologie Connect, čtyřosý mechanismus, který lyži spojí a zpevní skládacím pantem, dovolí složení lyže z plné délky do složeného stavu tak, aby se vešla do kufru auta a ještě zbylo místo navíc. Kromě snadného cestování, které lyže umožňují, jsou oceňovány také pro svou mrštnost, držení a snadnost jízdy s přidaným designovým bonusem, což vyhovuje potřebám cestujícího lyžaře, který vášnivě hledá rovnováhu mezi plným pracovním programem a zdravým životním stylem.

Plus X nás ocenilo největší světovou inovační cenou pro technologie, sport a životní styl

Kromě ocenění výrobku a designu byla značka Elan označena také »nejlepší značkou roku« u Plus X, největší světovou inovační cenou pro technologie, sport a životní styl. Cena oslavuje značky mimořádné kvality a inovace v produktovém designu.

»Každá cena reflektuje oddanost a tvrdou práci našeho týmu. Jsme velmi poctěni uznáním, které potvrzuje náš holistický přístup k neustálému zlepšování výkonu lyží ve všech segmentech, aby si ještě více lyžařů mohlo maximálně užít svůj den a prožilo always good times chvíle při společných zážitcích na horách,« říká Melanja Korošec.