All Mountain lyže Elan AMPHIBIO

Pokud toužíte po dynamické sportovní jízdě, all-mountain řada Amphibio je určená přímo pro vás. Kombinuje v sobě ty nejmodernější technologie, které vás na svahu podrží. Amphibio umožní pokročilým lyžařům se neustále zlepšovat, zároveň jim ale odpustí drobné chyby.

Celou řadou se tak prolíná dokonalá ovladatelnost s rychlým přechodem z hrany na hranu a korekce chyb lyžaře.

Technologie TruLine

Využitá technologie TruLine stojí na asymetrickém designu lyží. Konstrukční materiál je umístěn po celé délce hrany lyže pro větší stabilitu, zatímco odebrání materiálu na vnější hraně pomáhá hladkému a snadnému oblouku.

Ve spojení s RST konstrukcí bočních hran, která přispívá k optimálnímu přenosu síly a energie na hrany lyží, je řada Amphibio tou pravou volbou pro pokročilé lyžaře.

 Král carvingu Amphibio 18 Ti2

Nejvíce nabitým modelem z celé řady je Amphibio 18 Ti2. Tyto lyže jsou určeny pro experty, kteří ocení jejich rychlost a stabilitu při přechodu z hrany na hranu při vykrajování carvingových oblouků. Model, který vám poskytne nejsilnější odraz se stále dokonale precizním držením hran.

Má Dual Ti sendvičové dřevěné jádro se dvěma vrstvami titanu. Právě tato konstrukce zaručuje špičkovou kontrolu nad lyžemi při jízdě na hranách a optimální pružnost v nejvyšší kategorii.

I díky podložce vázání Fusion X s freeflexovým systémem jsou tyto lyže nejvíce nabité technologiemi z celé kolekce Amphibio.