Objevte s námi radost z jízdy

V Elanu jsme hrdí na naši téměř 80letou tradici ve výrobě lyží a horského sportovního vybavení. Rozhodli jsme se jít ještě dál a rozšířit naši nabídku o elektrokola. Tento krok není jen o inovacích a udržitelnosti, ale také o tom, jak přinést radost z cyklistiky vám.

„V Elanu věříme, že trávit čas s rodinou a přáteli aktivně v krásném prostředí hor má pozitivní vliv na naši náladu. Proto jako značka aktivně vyvíjíme nové programy podporující naši strategii 'Always Good Times'. Na druhou stranu mají elektrokola potenciál nahradit motorová vozidla v alpských oblastech a tím významně přispět k potřebnému snížení uhlíkové stopy," řekl Leon Korošec, ředitel divize zimních sportů a viceprezident skupiny Elan.

Dva modely, tři barevné designy

Řadu elektrokol jsme se rozhodli uvést ve dvou modelech, a to Mantis 1 a Mantis 2 ve dvou barevných kombinacích. Tyto modely jsou navrženy tak, aby vyhovovaly různým potřebám všech cyklistů – ať už preferujete pohodové vyjížďky s rodinou nebo dobrodružství v náročnějším terénu.

Model Mantis 1 je nejsilnějším elektrokolem v naší nabídce. Díky své univerzálnosti je vhodný pro širokou škálu terénů a je ideální i pro jednodušší singletracky. Ocení ho hlavně cyklisté, kteří hledají spolehlivé a výkonné elektrokolo. Na druhé straně, Mantis 2 nabízí všestrannost, pohodlí a snadnou údržbu. Je to perfektní volba pro objevování různých terénů, od štěrkových cest v kopcích až po přístupnější silniční trasy. Navíc je k dispozici ve dvou provedeních, a to pro ženy a muže.

Víme, jak je důležité mít správné vybavení pro bezpečnou a pohodlnou jízdu. Elan proto nabízí přilby na horská kola s pokročilými bezpečnostními technologiemi a inovativním designem, které poskytují maximální ochranu. 

Naše kola jsou pro všechny

Naše elektrokola s sebou přinášejí novou dimenzi cyklistiky, která je dostupná všem bez ohledu na úroveň fyzické kondice. Přidejte se k nám a objevte radost z cyklistiky s Elanem. Věříme, že cyklistika není jen o pohybu, ale také o sdílení nezapomenutelných zážitků s přáteli a rodinou. Tak pojďte s námi zažít 'Always Good Times' na kolech!