NOVÁ ŘADA LYŽÍ PRIMETIME JE PRO VŠECHNY

Elan přichází s novou revoluční řadou lyží PRIMETIME, která vás nadchne nejen designem, ale také vlastnostmi. Podívejte se na kolekci, která ve vás opět probudí vzrušení a nadšení z jízdy na upravených sjezdovkách. PRIMETIME zahrnuje čtyři modely pro muže a čtyři pro ženy, které kombinují svěží design s nejmodernější carvingovou technologií pro nejlepší zážitek. Nezáleží na tom, jestli jste carvingová začátečnice nebo zkušená lyžařka. Ze čtyř dámských modelů si jistě vyberete ten správný pro vás.

PRIMETIME VAŠI JÍZDU POSUNE NA NOVOU ÚROVEŇ

Elan chápe, že existují různé typy lyžařů a všichni si užívají jízdu na sjezdovkách jinak. Někteří mají rádi rychlost, jiní si užívají carving v krátkých obloucích a někteří prostě rádi jezdí celý den. Rodina Primetime má ovšem lyže pro každého.

OVLADATELNOST: Nová řada vám umožní přirozeně a snadno kontrolovat vnitřní i vnější hrany. To přináší intuitivní pocit z jízdy a jistotu v každé fázi oblouku. Vy si tak užijete zábavnou a energickou jízdu s přesnými oblouky. 

ODRAZ A PŘESNOST: Dokonalost díky dvěma konstrukčním prvkům – technologii PowerMatch a jádru s dvojí hustotou. Lyže PRIMETIME mají podél vnitřní hrany silnější profil a dřevo s vyšší hustotou. Tak jsme dosáhli lepší stability, přilnavosti a odrazu. Váš výkon tím vystřelí nahoru! Podél vnější hrany je naopak použito dřevo s menší hustotou a tenčí profil. Díky tomu mají lyže intuitivní ovládání, lépe drží stopu a mají nižší hmotnost.

PŘILNAVOST HRAN A SNADNÉ OBLOUKY: Díky profilu Amphibio a jeho vykrojené vnitřní hraně jsou lyže přesné a stabilní. Rockerová vnější hrana odpouští chyby a umožňuje snadné zatáčení a plynulé přechody. 

VÁZÁNÍ FUSION X: Špičkové vázání nové generace přímo od Elanu, které umožňuje přirozený a energický průhyb lyže, což z ní činí jasnou volbu pro lyžaře, kteří chtějí využívat výhod carvingu od první jízdy lanovkou až po poslední.

Nová řada PRIMETIME je navržena tak, aby zkrátka každému lyžaři poskytla přirozenější kontrolu v oblouku bez ohledu na jeho lyžařské schopnosti. Toho je dosaženo také za pomoci technologie PowerMatch podpořené asymetrickým profilem Elan Amphibio.

Technologie PowerMatch zajišťuje ještě větší přesnost v místech, kde je jí nejvíce zapotřebí, pro kontrolovanou ovladatelnost na upravených sjezdovkách různého typu.

PRIMETIME N°5 W : BLESKOVĚ RYCHLÁ

Nejpřesnější dámská lyže kolekce PRIMETIME! Projedete s ní dokonale každým obloukem s naprostou jistotou v nohou. Reaguje hladce a spolehlivě. 

Blesková rychlost lyží Primetime N°5 je daná jejich 69mm šířkou v kombinaci s nejmodernější technologií PowerMatch. Ta přizpůsobuje konstrukci lyže tomu, jakou lyžařka vkládá sílu do sněhu. Tím zajišťuje přirozenější ovladatelnost vnitřních a vnějších hran během oblouku. Díky tomu jsou lyže Primetime N°5 jasnou volbou pro lyžařky, které ocení vzrušující pocit z carvingu.

PRIMETIME N°4+ W: ODBORNICE OBLOUKŮ

Užijte si jízdu s výjimečnou podporou a rovnováhou na modelu Primetime N°4+, který je vyroben na širší platformě pro maximální hbitost a jistou. Vše pro vaši radost z jízdy.

Primetime N°4+ přináší carvingové schopnosti na mírně širší 74mm platformě, která poskytuje oporu a rovnováhu. Zároveň si však zachovává obratnost díky kratšímu rádiu oblouků. Lyže Primetime N°4+ jsou určeny pro lyžařky, které hledají vzrušující výkon na širších lyžích.

PRIMETIME N°4 W: RANNÍ PTÁČE

Výkon a rychlý přechod z hrany na hranu máte na dosah! Primetime N°4 umožní ladnou, vzrušující a hravou jízdu na sjezdovce po celý den.

Na lyžích Primetime N°4 si užijete energický carving velmi snadno. Vše díky lyži úzké 69 mm a technologii PowerMatch. Je to jasná volba pro lyžařky, které si chtějí užívat carvingu od první ranní jízdy až po tu úplně poslední se západem slunce.

PRIMETIME N°3 W: ZAPÁLENÁ DO JÍZDY

Primetime N°3 jsou úplně nejlehčí lyže z celé kolekce! I tak v sobě spojují všestrannost a rychlost. Vaše jízda tak bude jistá, snadná a hlavně zábavná.

Vyberte si model PRIMETIME N°3 W a užijte si nekonečnou jízdu. Lyže šířky 73 mm nabízejí rychlý přechod z hrany na hranu a přesný vjezd a výjezd z oblouku. Jízda tak může být hravá i klidná zároveň.

Řada PRIMETIME našla inspiraci v mnohém

Inovativní 3D design lyží Primetime je inspirován technologií, která se skrývá uvnitř. Moderní a hravé barevné schéma u všech modelů z řady lyží PRIMETIME je inspirováno různými oblastmi sportu, módy a krásy. Navzdory společnému základu v podobě technologie PowerMatch nabízejí jednotlivé modely řady Elan Primetime odlišné a speciálně upravené technologické vlastnosti pro co nejlepší přizpůsobení každému typu lyžaře na sjezdovce.

Stejně jako všechny lyže od značky Elan je i tato nová řada vyráběna ručně v srdci slovinských Alp za použití 100% energie z obnovitelných zdrojů. A to částečně z vlastní solární elektrárny, což podstatně snižuje dopad výroby na životní prostředí. Všechny použité materiály k výrobě lyží navíc pochází z okolí 400 kilometrů od továrny.

Lyže řady PRIMETIME letos získaly několik prestižních ocenění. Největší dojem na porotu udělaly lyže Primetime 55 a jejich dámský protějšek Primetime N°5. Lyže Primetime 55 byly oceněny organizátory největšího sportovního veletrhu v Mnichově, kde získaly cenu ISPO. Stejný model získal také prestižní ocenění Red Dot Design Award. Lyže Primetime 55 a Primetime N°5 získaly rovněž ocenění Plus X Award za inovace, vysokou kvalitu, design, funkčnost a ergonomii.

PODÍVEJTE SE NA CELOU KOLEKCI ZDE.