Co nabízí středisko St. Anton am Arlberg ?

Již 2. prosince začíná v St. Anton am Arlberg nová sezóna spojená o prvním víkendu s testováním lyží a snowboardů. Středisko nabízí 300 km sjezdovek, 87 vleků a lanovek a 200 km tratí ve volném terénu. 30. prosince a pak od 1. února pravidelně, probíhá každý týden lyžařská show „Schneetreiben“ se 150 učinkujícími. Vrcholem sezóny budou mimo jiné závody Audi FIS ve sjezdovém lyžování žen, které se konají 14. a 15. ledna 2023 na sjezdovce Kandahar v rychlostních disciplínách. O měsíc později, 16.-25. ledna 2023 se ve středisku koná FIS mistrovství světa juniorů, kterého se zúčastní více než 500 závodníků z 80 zemí světa.

Mountain Media Center

Od konce ledna do poloviny dubna 2023 mohou návštěvníci střediska využít služeb mediálního centra, zapůjčit si nejnovější akční kamery pro svou jízdu a nechat si záběry odborně sestříhat do podoby vzpomínkového videa.

Run of Fame

Krajinu ve středisku a jeho okolí lze objevovat také na běžkách, zimních turistických cestách v celkové délce 80 km, na zimní ferratové cestě u horní stanice lanovky Riffelbahn nebo při absolvování lyžařské okružní cesty Run of Fame. Ta čítá 85 km tratí s 18 000 výškovými metry a lyžaři se při jejím absolvování dostanou do středisek St. Christoph, Stuben, Lech, Zürs, Warth a Schröcken. Více informací ze střediska se dozvíte zde www.stantonamarlberg.com

 

Túry se psy husky

Ve spolupráci s Wild Paws Adventures probíhají ve středisku St. Anton am Arlberg dvakrát týdně túry se psy husky a průvodcem, které je možné absolvovat pěšky či na saních a objevovat krásy tyrolského střediska.