VYBRANÍ VÝHERCI

Kateřina Vařechová, Tereza Flesarová, Jakub Schönbauer, Filip Lexa, Mel Ája, Alex DeLarge, Lucie Palíková, Jirka Richter, Tonda Waldmann, Gabča Weiss

Výherce budeme kontaktovat v pondělí 8. 1. prostřednictvím zprávy na sociální síti Facebook.

Užij si letošní zimu na maximum! Nasaď lyže Elan a sdílej své zážitky. Staň se naším ambasadorem.

• Co nabízíme? Zapůjčení lyžařské výbavy (lyže + hole) na zimní sezónu 2023/2024 zdarma.
  • Co požadujeme? Náplní ambasadora je sdílení mediálního obsahu prostřednictvím Facebooku / Instagramu během zimní sezóny 2023/2024, a to minimálně 4x za období.

Výběr ambasadorů probíhá prostřednictvím facebookové stránky Elan Skis (CZ). Podmínkou zařazení do výběru je nutné splnit 3 následující podmínky:

1. Být fanouškem facebookové stránky Elan Skis (CZ).
2. Dát like k soutěžnímu příspěvku,
3. Do komentáře vložit fotku svého nejlepšího zážitku na lyžích.

TERMÍN KONÁNÍ VÝBĚRU

12. 12. 2023 – 31. 12. 2023

VYHODNOCENÍ

4. 1. 2023 v sídle společnosti Pořadatel vybere 10 nejlepších fotografií přihlášených do soutěže. Těchto 10 osob se stane ambasadory značky Elan pro zimní sezónu 2023/2024.
Nejlepší fotografie budou vybrány na základě originality, kvality obsahu a vyjadřujícího zážitku.

PODMÍNKY ÚČASTI

Účastníkem soutěže se za podmínek v těchto pravidlech uvedených stane osoba, která v době konání soutěže pod soutěžní příspěvek do komentáře na facebookové stránce Elan Skis (CZ) vloží svoji fotografii zimního zážitku, dá příspěvku like a stane se fanouškem facebookové stránky Elan Skis(CZ). Více o pravidlech akce ZDE.

ZAPŮJČENÁ VÝBAVA

10 ambasadorům zapůjčíme níže uvedenou lyžařskou výbavu
na zimní sezónu 2023/24 zdarma.

• Lyže Elan (včetně vázání) - dle výběru odpovídajícímu potřebám účastníka.
  • Hole Elan – dle výběru.

Vybraný účastník se zavazuje, že bude poskytovat fotografie / videa svých zážitků na vypůjčených lyžích pro marketingové účely pořadatele v období 5. 1. 2024 – 15. 4. 2024. Tyto fotografie / videa mohou být použity na facebookové stránce pořadatele a jeho webových stránkách. Výherce se zavazuje, že poskytne fotografie minimálně čtyřikrát ve výše uvedeném období.

Kde se můžete přihlásit:

Akce probíhá prostřednictvím naší facebookové stránky Elan Skis (CZ).
Neváhejte se přihlásit, ať zažijete tu nejlepší zimu společně s Elanem!
Všeobecné podmínky akce naleznete ZDE.