Vítězem soutěže se stává:

Josef Dvořák, 805964

TERMÍN KONÁNÍ SOUTĚŽE

18.1. - 31. 1. 2023

SLOSOVÁNÍ

2. 2. 2023 v sídle společnosti

PODMÍNKY SOUTĚŽE

Vyplň registrační formulář, označ správné odpovědi a vyhraj unikátní lyže ELAN VOYAGER!. Účastníkem soutěže se stane každý, kdo je členem Elan Klubu, vyplní a odešle soutěžní formulář. Členství je bezplatné, podrobnosti o výhodách členství v klubu můžete najít na webu. Výhercem soutěže se stane ten účastník soutěže, který odpoví správně na všechny soutěžní otázky a bude vylosován. Vylosování výherců proběhne v sídle pořadatele.

VÝHRA V SOUTĚŽI

ELAN VOYAGER

Světově první, plně funkční skládací all-mountain lyže

Lyže, která vám dovolí vyhnout se čekání u pásu pro nadměrná zavazadla nebo v únavných frontách u půjčoven. Můžete s ní lyžovat na upravených svazích, plout prašanem, nebo se vrhnout do boulí. Pohodlně se a vejde do kufru vašeho auta s dostatkem prostoru pro další zavazadla. Je vyrobena tak, aby vyhovovala potřebám cestujícího lyžaře.

CESTOVÁNÍ NALEHKO

banner cestování nalehko

SNADNÁ A KOMPAKTNÍ PŘEPRAVA

Voyager nastavuje nové standardy v cestování a sportovních aktivitách. S technologií Connect budete mít hory ještě blíž a cestování se vám zjednoduší.

SKVĚLÝ LYŽAŘSKÝ VÝKON

banner skvělý lyžařský výkon

VYNIKAJÍCÍ LYŽAŘSKÉ SCHOPNOSTI

Vyzkoušeno našimi nejlepšími sportovci – Voyager umožní výkon nad všechna očekávání. Lyže jsou to hbité, skvěle drží a jednoduše se na nich lyžuje – jsou symbolem všeho, co Elan představuje.

POHODLNÉ USKLADNĚNÍ

banner pohodlné uskladnění

ZABEROU MÁLO MÍSTA

Díky kompaktnímu tvaru uložíte Voyager téměř kdekoli, v bytech i domech.

Přihlaste a můžete soutěžit:

Soutěž byla 31. 1. 2023 ukončena!

Registrujte se a můžete soutežit:

Pokud nejste členem ELAN KLUBU, tak je nutné se registovat.

Registrovat

Všeobecné podmínky soutěže naleznete ZDE.